2020’nin Whmcs Uyumlu En İyi WordPress Temaları

Webhosting Firmaları İçin Özel Seçilmiş En İyi WordPress Temaları

Paylaşımlı webhosting, yönetilen webhosting, VPS ve kiralık sunucu sağlayıcılarının yanı sıra alan adı kaydedicileri için tasarlanmış ve geliştirilmiş en iyi WordPress hosting temalarını listelemeye çalıştık. Üstelik Whmcs uyumlu olmasına özen gösterdik.

Tüm bu premium temalar olağanüstü kalite ve mükemmel tasarım ile birlikte gelir. Bazı daha güzel temaların bu listede eksik olduğunu fark ederseniz lütfen aşağıya bir yorum bırakın ve burada listelenmesini sağlayın. Satın almadan önce bazı ekstra sorularınız varsa, lütfen sorularınızı da yorum olarak iletmekten çekinmeyin.

Divi

Divi

Divi yeterince basit , bir çok araç ile birlikte gelen, tek bir koduna dokunmanıza gerek kalmadan bir web hosting firması web sitesi oluşturmanızı sağlar.

Avada

Avada

Avada Dünyanın en çok satan wordpress teması olmakla tanınıyor. Benzersiz bir şekilde geniş ve çeşitli barındırma hizmetleri, bulut çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış web sitelerinde kullanıldığında web sitesininin tasarımını başarıyla yönetebilmektedir. Webhosting firmanız için kullanacak iseniz profesyonel olarak tasarlanmış demoları mevcuttur; yalnızca işletmenizin içeriğini ve bilgilerini eklemenizi yeterlidir.

Son derece özelleştirilebilir olan Avada, benzersiz, profesyonel görünümlü sayfaların sürükle ve bırak tarzında kolayca oluşturulmasına izin vermek için özel olarak oluşturulmuş Fusion Builder’ı kullanır.

Hosted

Hosted

Webhosting siteleri için oluşturulmuş premium bir wordpress temasıdır. Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlamak için WHMCS entegrasyonu ile birlikte gelir. Barındırma paketleri veya kullanıcı kaydı gibi özellikler Hosted’de sizin için vardır. WooCommerce entegrasyonu da, dijital ürünleri kolayca satmanıza olanak tanır. Visual Composer’ın kolay sürükle ve bırak arayüzü, sitenizin görünümünü ve hissini özelleştirme gücü sağlar. Tek bir kod satırına dokunmadan, neredeyse sınırsız renk şemalarına, birden çok şablona erişebilirsiniz. Hatta 600+ Google Web Yazı Tipleri ve ek 600+ Yazı Tipi simgeleri ile birlikte gelir.

Revolution

Revolution

Web hosting şirketleri için bir web sitesi kurma sürecinde adı üzerinde bir devrim yaratıyor. İşletmenizin tüm bölümlerini karşılamak için tüm ihtiyaçları ve daha fazlasını içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Revolution paketinde, web barındırma için özel bir ile önceden tasarlanmış demolar vardır. Mümkün olduğunca rafine bir web tasarımı sunar. Ayrıca bir kodlama gerektirmez.

Bridge

Bridge

İster yeni bir webhosting şirketi kuruyor olun, ister mevcut web sitenizi yeniden tasarlamak isteyin, Bridge ile gerçekten şık web siteleri yapabilirsiniz. Hemen kullanabileceğiniz en iyi hosting WordPress temalarından biridir. Bridge’de ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kullanıma hazır varyasyon vardır.

Temiz, modern ve dikkat çekici yaklaşımıyla Bridge, size harika bir kullanıcı deneyimi ve olağanüstü performans garanti eder. Hangi cihaz ve web tarayıcılarını kullandıklarına bakılmaksızın, kesintisiz ve sorunsuz bir deneyim için en yeni trendleri ve düzenlemeleri uygular. İdeal webhosting sayfanızı gerçekleştirmekten ve firmanızı tanımaktan sadece bir adım uzaktasınız.

Devamı için diğer sayfaya geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir