Cloud Zone’20 İçin Takviminizi Hazırlayın

Cloud Zone’20 İçin Takviminizi Hazırlayın

GDG Cloud Bursa Ekibinin düzenlediği Cloud Zone’20 Etkinliği önemli firmaların bir birinden önemli konuşmacıları ile 27 Ekim Salı günü online olarak gerçekleşecek.

Emirhan Güleç ile Batuhan Ünal’ın açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte konuşmacılar ve konularının listesi aşağıdaki gibi gözüküyor.

Microsoft’tan Cüneyt Batmaz, “Hiper ölçekli bulut platformları hangi alanlara yatırım yapıyor ve Dünya bulut bilişimde nereye gidiyor”, Cisco’dan Kaan Peker, “Cloud ve subscription ekonomisinin pazarı yönlendiren firmalarda yol açtığı dönüşümler”, Huawei’den Fatih Akgül, “Cloud ve AI ile yeni Dünya”, Amazon Web Services’ten Halil Bahadır, “Cloud’da İnovatif Çözümler” IBM’den Bora Taşer “Cross Cloud”, Ericsson’dan Kemal Erman “Telekomünikasyon’da Cloud Kullanımı”, Oracle’dan Cem Nuri Cömert “Kurumsal Bulut Bilişimi Stratejileri”, Google’dan Ahmet Alp Balkan ise “Soru & Cevap” oturumları ile etkinlikte yer alacak.

Etkinliğe katılmak için Cloud Zone’20 Ücretsiz Katılım Formu‘nu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca etkinlikte hediye çekilişleri olacağını da belirtmek isteriz.

Cloud Zone’20 Konuşmacıları

GDG Cloud Bursa‘dan bahsetmek isteriz.

GDG Cloud Bursa, kâr amacı gütmeyen ve tamamıyla gönüllülerden (üniversite ve lise öğrencileri tarafından) oluşan Google tarafından desteklenen bir yazılım geliştirme topluluğudur, etkinlikler ve workshoplar düzenleyerek Cloud teknoloji meraklılarına pratiklik kazanımı oluşturmakla birlikte Google ürünleri başta olmak üzere tüm teknolojilerle ilgili insanları bilgilendirmektedir. Topluluk herkese açıktır ve birçok farklı yaştan, yerden ve meslekten üyeyi bir araya getirerek üyelerine kendini geliştirmek için  birçok fırsat sunmaktadır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0