CloudTalk Online Gün Sayıyor – Yerinizi Aldınız mı?

Avrasya bölgesinin en büyük djital hosting & cloud teknolojileri buluşması – CloudTalk Online

29 Eylül 2020 Salı tarihinde gerçekleşecek ve Avrasya bölgesinin en büyük djital hosting & cloud teknolojileri buluşması olan CloudTalk Online detayları belli oldu.

Yeni iş bağlantıları kurmanız ve networking oluşturmanız için mükemmel bir deneyim sunacak olan bu zirvede sanal ve canlı oturumlar, 1e1 görüşme ve toplu networking alanları, sanal fuaye ve mükemmel bir dijital zirve deneyimi sizi bekliyor!

Şimdiden yüksek bir katılım gözüküyor. Dijital etkinlikte 20’den fazla ülke, 3000’den fazla katılımcı , 2000’den fazla firma ve 50’den fazla konuşmacı yer alacak.

Etkinliğin önemli bir özelliği ise Platformun sunduğu gelişmiş 1e1 eşleştirme özelliği sayesinde etkinliğe katılan tüm katılımcıları görüntüleyebilme, katılımcılara toplantı talebi gönderebilme ve platform üzerinden bire bir video görüşmelerinizi yapabilecek olmamız. Üstelik hedeflediğiniz katılımcıları kolayca bulabilmeniz için gelişmiş filtreleme özelliğinin mevcut olduğu belirtilmiş.

CloudTalk Online

Ayrıca etkinlikte sponsor ve partner firmalardan sürpriz ödüller, ödüllü çekilişler ve yarışmalar ile gün sonunda gerçekleşecek sanal networking parti’de mükemmel bir networking ve eğlence ortamı için hazır olun.

Genel katılımcı profilinden bahsetmeden geçemeyiz. Etkinlikte Cloud Servis Sağlayıcıları, İnternet Servis Sağlayıcıları, Altyapı/Donanım Sağlayıcıları, SaaS Firmaları, Veri Merkezi Şirketleri, Alan Adı & Hosting Firmaları, Sistem Entegratörleri, Yazılım Bayileri ve Son Kullanıcılar yer alacak. Dolayısı ile katılımcı olarak katılma haricinde sponsor olarakta katılmanız iş hacminizi ciddi oranda büyütecektir.

Etkinlikte önemli konular konuşulacak, bu başlıklar arasında Dijital dönüşüm ve Bulut, Yeni Cloud Altyapıları, Hibrid Bulut, Hyperscaling, Bulutta Güvenlik, Çoklu Bulut Yönetimi, Edge Computing, Software Defined Storage, IoT Edge Appliance, Cloud Native, DX Optimization, DevOps, Mikroservisler, Kubernetes, Serverless, Docker yer alacak.

Konuşmacılar, etkinliğin büyüklüğünü ve önemini gözler önüne seriyor. Bunlardan bazılarını sıralamak isteriz.

IBM’den Arzu Sözen Sarı , Amazon’dan Yinal Özkan, Microsoft’dan Cüneyt Batmaz, Icann’den Baher Esmat, Bulut Broker’dan Orçun Özalp, CloudFlare’den Jennifer Taylor, Usman Muzaffar ve Arun Singh, Uzman Posta’dan Gökalp Çakıcı, Alibaba Cloud’dan Ling Chen, De-Cix’den Bülent Şen ve Harald Kriener, New Relic’ten Erkin Küçük, Çözümpark’dan Hakan Uzuner, TradeFive’den Emrah Cora, Bthaber’den Murat Göçe

Hemen kayıt olmak için CloudTalk Online Kayıt bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir