Hosting Talk Global 2019‘a 1 haftadan az bir süre kaldı.

Hosting Talk Global 2019 Kayıtlarında Son Gün

Daha önce Türkiye’nin gerçekleşecek olan en büyük webhosting ve cloud etkinliğini Hosting Talk 2019 – Global isimli yazımızda duyurmuştuk.

Cloud ve Web Hosting sektörünün devlerinin buluşacağı bu etkinlikte son hazırlıklar tamamlanmış gözüküyor , ayrıca bazı detaylar eklendi , artık etkinlik katılımcılarını ve fuaye alanı katılımcılarını görebiliyoruz , ayrıca katımcılardan randevu talebi isteme özelliği de eklenmiş gözüküyor.

Dünyanın en büyük Cloud etkinliğini düzenleyen CloudFest‘in Ceo’su Soeren von VARCHMIN’in de etkinlikte olacağını belirtmekte fayda görüyoruz. Ayrıca sponsorlar arasına Dünya devi Amazon’un eklendiğini belirtmeden geçemiyoruz.

Daha önceki duyurumuz sonrasında henüz kayıt olmayan takipçilerimiz Hosting Talk sitesi üzerinden hemen kayıt olabilirler. Zira bugün kayıt olmayanlar yarın kayıt olma şansı bulamayacak. Etkinlik kayıt ekranını bu gece kapatacak. Etkinliğe erken saatlerde gelenler sponsorlar tarafından sağlanan IphoneX ve Drone çekilişine katılma şansı bulabilecekler.

Katılımcılar, sektöre dair yeni fikirleri deneyimleyebilecek, bilgi verici panellere katılabilecek ve sektör profesyonellerince idare edilen atölye calışmalarına iştirak edebilecekler. Hosting Talk’ta aynı zamanda sosyal etkinliklere katılmak ve düzenlenen özel ticari network toplantılarına katılmak suretiyle çok değerli kişisel bağlantılar kurmak da mümkün olacaktır.

Etkinlik 12-13 Nisan ‘da İstanbul Şişli’de yer alan Grand Cevahir Hotel’de gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir