Hosting ve Cloud Profesyonellerini Buluşturacak Etkinlik Geliyor – TheHostingTalk

TheHostingTalk – Hosting ve Cloud Profesyonellerini Buluşturacak Etkinlik

TheHostingTalk etkinliği, Türkiye hosting sektörünün tanınan isimlerinden Burkay Gökhan Yapağcıoğlu ve Oğuzhan Yılmaz‘ın kurucu koordinatörlüğünde, 25 Ekim Perşembe günü KWORKS Girişimcilik ve Araştırma Merkezi‘nde gerçekleşecek. Saat 10:00 da başlaması planlanan etkinliğin, sektörden önemli isimleri buluşturacağı gözüküyor.

Açılış konuşmasını Burkay Yapağcıoğlu’nun yapacağı etkinlikte GoDaddy Bölge Müdürü Selina Bieber , “Türkiye’de Domain Sektörü ve Pazarın Son Durumu” hakkında bilgi paylaşacak ve sonrasında Burkay Yapağcıoğlu “Hosting Firmalarının Yaptığı Pazarlama Hataları” isimli sunumunu gerçekleştirecek.

Programın devamında Netdirekt CTO’su Yaşar Semih AlevUzakel Projesi, Kaynak Tabanlı DDoS Engelleme” ve ardından Google Cloud Developer Expert (GDE) ünvanı ile İsmail Saygın “Serverless” konusunu aktaracak.

Öğle arasından sonra Netinternet Kurucusu Osman Makal , Cloudeos Managing Partner CTO’su Özhan Karaman ve Maestro Panel ve aynı zamanda bu etkinliğinin kurucusu Oğuzhan YılmazVerimli Cloud Altyapıları Oluşturmak” üzerine konuşacaklar.

Akabinde cPanel‘den Müşteri Deneyimi Yönetici Vekili ünvanı ile Eric ElliscPanel ile WHMCS Stabilizasyonu” ve Konneka‘nın Kıdemli Sistem Mimarı ünvanı ile Halid AltunerDaha İyi Network Altyapısı İçin Yeni Çözümler” konuları hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Son olarak programın devamında ülkemizin 3 önemli hosting firmasının kurucuları “Hosting Sektörü : Nereden Nereye?” konulu bir sohbet gerçekleştirecekler. Bu bölümde Vargonen kurucusu Ali Vargonen , Netdirekt Yönetici Ortağı Kerem Çöpçü , Markum.Net Kurucusu Ahmet Çilingir yer alacak.

Etkinlik, kapanış konuşması ve ödüllü yarışma ile sonlanacak. Program üzerinde bir güncelleme olursa yine buradan duyurmaya çalışacağız.

Etkinlik, Hostrazzi ekibini şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Önemli konular , merak ve ilgimiz konusu sohbetler ile beklenen ve devamı gelmesi gereken bir platform olacağı düşüncesindeyiz.

Ücretsiz olan bu etkinliğe kayıt için thehostingtalk sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir