Aşağıdaki konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Hostrazzi WebHosting Servisi

Kendi sitemizin çalıştığı sunucularda sitenizi barındırırız, isteğinize özel barındırma çözümleri sunabiliriz , butik webhosting deneyimi yaşarsınız. 1 ay ücretsiz ve ön ödeme yapmadan deneyebilirsiniz.

WebHosting Günlük Yedekleme

Webhosting firmanız yedeklerinizi vermeyebilir ya da almıyor olabilir, Hostrazzi günlük yedeğinizi alır, istediğiniz kadar saklar ve her ihtiyacınız olduğunda anında indirebilirsiniz.

Virüs ve Zararlı Dosya Temizleme

Sitenize zararlı kodlar bulaştığında tüm dosyalarınızı tek tek inceleyerek temizler ve temiz hali ile Size sunar, dilerseniz hosting hesabınıza direkt yükleyebilir.

Sunucu ve Servis İzleme / Telegram Botu ile Bildirim Gönderme

Belirteceğiniz sunucu ya da servisi 7/24 izleriz ve Size bildirim göndeririz. Dilerseniz probleme müdahale edebiliriz.

cPanel/WHM Kurulum Yönetimi

Herhangi bir yerde bulunan sunucunuza cPanel/WHM kurulum ve yönetimini gerçekleştirebiliriz.

Plesk Kurulum ve Yönetimi

Gerek Hostrazzi sunucularında gerek ise herhangi bir firmadaki sunucunuza Plesk kulumununuzu gerçekleştirebiliriz.

Sunucu Güvenliği

Sunucunuzun güvenlik açıklarını Size rapor eder , önlemleri alır ve sürekli izleriz.

Pci Dss Tarama ve Raporlama

Comodo onaylı tüm bankaların kabul ettiği raporu Size sunar ve hemen sanal pos başvurunuzu gerçekleştirmenizi sağlar.

CXS Kurulumu

Tek seferlik ödeme karşılığı bir sunucunuzda ömür boyu kullanabileceğiniz bu servis sunucu güvenliğinizin %80 ini başlıı başına karşılayacaktır.

CSF Kurulumu

Sunucunuza csf kuruyor ve dilerseniz yönetiyoruz , küçük ddos ların önüne sadece bu servis ile geçebilirsiniz. Cpanel kurulu sunucuların olmazsa olmazıdır.

ModSecurity Kurulumu

Ataklarının en az %60 ını bu yöntem ile engelleyebiliriz , cpanel/whm kullanıyorsanız mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Clamav Kurulumu

Clamav kurulumunuzu aynı gün yapabilir hatta ftp yazılımınıza entegre edebiliriz , böylece ftp ile yüklenen tüm dosyalar müşteriniz farkına bile varmadan taranır ve eğer zararlı ise karantinaya alınır.

Whmcs Kurulumu ve Yönetimi

Herhangi bir yerde barınan sitenize ya da yeni alacağınız hosting ve sunucuzunuza whmcs kurulumunuzu aynı gün yapabiliriz.

MySQL / MariaDB Kurulumu ve Yönetimi

Herhangi bir yerde barınan sunucunuza ya da yeni alacağınız sunucuya mysql kurulumunuzu aynı gün yapabiliriz.

Proxmox Kurulumu ve Yönetimi

Bu konuda mevcutta bulunan uzmanlarımız ile tüm proxmox kurulumlarınızı yapabilir ve sorunlarınıza net çözüm getirebiliriz.

Vmware Kurulumu ve Yönetimi

Bu konuda mevcutta bulunan uzmanlarımız ile tüm Vmware kurulumlarınızı yapabilir ve sorunlarınıza net çözüm getirebiliriz.

Mail Server Kurulumu

Sunucunuza mail server kurabilir ve dilerseniz yönetebiliriz. Ayrıca sunucunuz olmasa dahi paylaşımlı mail server hizmetimizden kişi sayısı sınırınız olmadan yararlanabilirsiniz.

Anti Spam Kurulumu

Sunucunuz için antispam gateway kurulumu gerçekleştirebiliriz ve böylece gelen ya da bilginiz dışı giden spam maillerden kurtulabilirsiniz.

Linux Sunucu Yönetimi

Tüm linux sunucularınızı bize emanet edebilirsiniz , her şeyi izler , gerekirse düzeltir ve en kötü durumda Size onay amaçlı bilgi veririz.

Mikrotik Yönetimi

Gerek yerinizde, gerek çalışan cihazınızda mikrotik kurulumu ya da kurulu mikrotiğinizin yönetimini, yedeklemesini yapabiliriz.

Sanal Sunucu Servisi

Yurtiçi ya da yurtdışı ihtiyacınıza özel sanal sunucu sağlayabiliriz ve sıkı takibini yaparız.

Suricata ya da Snort Kurulumu

Sunucunuzun bağlı olduğu switch portunu mirror etmeniz yeterli , mirror mode’ da zararlı istekleri görebilir ve kesebiliriz.

Yetkinliğimizin Olmadığı Konularda Ücretsiz yönlendirme ve Danışmanlık

12 yıllık geçmişimizle eğer bir konuda bilgi sahibi değil isek konuyu en iyi bilen kişi ile Sizin aranızda aracı oluruz ve böylece hostrazzi güvenilirliği altında en doğru kişiden destek alıyor olursunuz ve bu servisimiz ücretsizdir.

Alan Adı Satışı Aracılık Servisi

Alan adınızın satışına aracılık ederiz, böylece ödeme alamama ya da alan adını aktarmama gibi problemlerin önüne geçeriz , satıcı alan adını bize iç transfer ile aktarır , alıcıya alan adının bize geçtiğini ve artık ödeme yapabileceğini bildiririz , alıcı ödemeyi yapar ve satıcı ödemeyi aldığında alan adını alıcıya aktarırız.

info {at} hostrazzi.com