CloudTalk Global 2020 Bomba Gibi Geliyor – 11 Haziran Büyük Gün

CloudTalk Global 2020 Bomba Gibi Geliyor

Etkinlik ile ilgili net bilgileri ayrıca duyuracağız ancak duyduğumuz önemli gelişmeler sektör adına bizi mutlu ettiği için ara ara paylaşma gereği duyuyoruz ki webhosting sektörünün ülkemiz coğrafyasındaki en büyük etkinliği yaklaşmakta.

Avrasya’nın en büyük Cloud etkinliği olan CloudTalk Global 11 Haziran 2020‘de İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Aldığmız duyumlara göre Plesk ana sponsorlardan biri ki firmayı tanımayan henüz yok. Bunun yanında yine hepimizin kullandığı Cloudlinux, Halon gibi ana oyuncular yer almakta.Bunun yanında Jelastic , Uzman Posta , Bulut Broker şu anda bilinen sponsorlar arasında.

CloudTalk Global, 3 farklı ülkede düzenlenen, yerli ve yabancı binlerce firma ile katılımcıyı bir araya getiren bir networking etkinliğidir. Dünyanın dört bir yanından alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak katıldığı CloudTalk Global, Avrasya’nın en büyük Cloud teknolojileri etkinliğidir.

CloudTalk Global’de profesyonellerden mükemmel sunumlar, ilham veren paneller ve atölye çalışmaları ile Cloud alanında yeni teknolojilerin deneyimlenmesine katkı sağlanıyor. Ayrıca CloudTalk Global, sunduğu networking olanakları ile yeni iş bağlantılarının ve ürün fikirlerinin keşfedilmesine imkan sağlıyor.

3 farklı ülkede düzenlenen etkinliğe, 15 ülkeden Cloud servis sağlayıcıları, yazılım firmaları, web hosting firmaları, domain kayıt firmaları, alan adı yatırımcıları, e-ticaret yazılımı üreten firmalar, altyapı sağlayıcıları ve bireysel son kullanıcılar katılım gösteriyor.

CloudTalk Global 2020, 15 farklı ülkeden gelen 2000’in üzerindeki katılımcı ve 1000’e yakın firmayı bir araya getirecek. Avrasya’nın en büyük Cloud etkinliği olan CloudTalk Global, Cloud sektöründeki tüm firmalara yönelik bir networking etkinliği olup gün boyunca dünyanın dört bir yanından gelen ve kendi alanlarının en iyilerinden olan konuşmacının ilham veren paylaşımları ile devam edecek.

2 farklı salonda eş zamanlı olarak devam edecek 30’dan fazla oturum, özel workshoplar ve ticari network toplantıları ile sektörün tüm paydaşları bu etkinlikte olacak.

Etkinlik için şimdiden takviminizi ayarlamayı unutmayın. Kayıt olmak için CloudTalk Global Kayıt sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden kayıt olmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir