WPTech Summit – WordPress Etkinliği

WPTech Summit – WordPress Etkinliğine az bir süre kaldı, kayıt oldunuz mu?

Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı’nın girişimi ile Türkiye’nin En iddialı wordpress etkinliği WPTech Summit 26 Mart 2020’de bizlerle buluşacak.

Etkinlikte önemli isimler görüyoruz.

WpTechSummit – Hostrazzi

Türkiye’nin önde gelen WordPress etkinlikliklerinden WPTech Summit, 26 Mart tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenecek. WPTech Summit etkinliğinde; yeni WordPress teknolojileri, e-ticaret, SEO, web hosting gibi konularda bilgi edinebileceksiniz.

Etkinliğe katılan herkese WordPress kitapçığı hediye edilecek. Kitapçıkta WordPress’in en çok tercih edilen eklentileri, pazar payı bilgileri ve kullanım deneyimleri hakkında bilgiler yer alacak.

Alanında en uzman kişiler, sitenizi nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz hakkında sizlere tavsiyeler verecek. Medya sponsoru olarak desteklediğimiz WPTech Summit etkinliği 26 Mart tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nin D Blok Büyük Salon’unda kapılarını ziyaretçilerine açacak. Şimdiden biletlerinizi almayı unutmayın çünkü katılımcı sayısı 400 ile sınırlı.

Bilet almak için https://www.apptivity.com/event/wptech-summit-4005 adresini ziyete edebilirsiniz ya da etkinliğin kendi sitesinden satın alabilirsiniz. WpTechSummit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir