MyHosting.com ve Mail2Web.com, Hostway Tarafından Satın Alındı

MyHosting.com ve Mail2Web.com, Hostway Tarafından Satın Alındı

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yönetilen bulut altyapısı ve uygulama barındırma çözümleri sunan ve yönetilen bir barındırma sağlayıcısı olan Hostway, Ingram Micro’nun sahibi olduğu Toronto merkezli MyHosting.com ve Mail2Web firmalarını satın aldı. MyHosting.com ve Mail2Web, daha önce 2013 yılında Ingram Micro tarafından satın alınan bir alan adı yönetimi web hosting firması ve bulut altyapı hizmetleri sağlayan SoftCom’un bir parçasıydı.

Geçmiş dağarcığımızla hatırladığımız kadarı ile Softcom’un sahibi Kanada’da yaşayan Türk kökenli bir iş adamıydı , Yanlış anımsıyor isek yorumlarınız ile düzeltmenizi rica ederiz. Sonuç olarak Hostrazzi doğru bilgi verme önceliği ile çalışan bir organizasyon.

Anlaşma şartlarına göre, MyHosting.com markası, müşterileri ve kilit çalışanlar Hostway’e katılacak, Hostway ise MyHosting markasını, ürünlerini ve platformunu çalışmaya ve geliştirmeye devam edecek.

“En iyi yetenekli ve tecrübeli MyHosting.com ekibi üyelerinin, Hostway‘deki çalışanlarımızın ailelerine katılması ve Kanada’daki ayak izimizi, Vancouver’daki bir merkezle birlikte, Toronto’daki bir ofisimizle genişletmek için onur duyduk” diyor John Enright, SVP ve Hostway’de Genel Müdür. “Yenilikçi ürünlere ve MyHosting.com ekibinin CloudBlue platformuna konuşlandırılmasını ve doğrudan müşterilerinin ve satıcılarının sadık temelini en iyi hizmetle sunmayı amaçlıyoruz.”

Hostway, MyHosting.com ekibi üyelerinin yeteneklerini ve deneyimlerini Ingram Micro’nun CloudBlue Automation platformları ile daha da güçlendirmek için kullanmayı planlıyor ve bu platformu hem doğrudan hem de toptan kanallarda daha geniş bir şekilde kullanacak. Satın alma işleminin finansal şartları henüz açıklanmadı.

Hostway’in CEO’su Emil Sayegh, “Geçtiğimiz 20 yıl boyunca, Hostway, Kuzey Amerika’daki en büyük iletişim şirketlerinin milyonlarca aboneye çok çeşitli katma değerli hizmetler sunmalarını sağlayan bir baskın oyuncu” dedi. “MyHosting.com‘un satın alınması ve Ingram Micro ile olan ortaklığımız, CloudBlue platformunun gücü ve esnekliği ile bağlantılı olarak, otomasyon kapasitemizi daha da güçlendiriyor ve çeşitlendiriyor. CloudBlue gibi otomasyon platformları, tutkulu destek ekibimiz, deneyimli sistem operasyonları ekibimiz ve yetenekli sistem entegratörleri ile birleştiğinde, müşterilere katma değerli hizmetler sunmak için anahtar teslim çözümlere ihtiyaç duyan telekom ve kablo şirketleri için tercih edilen iş ortağı haline getirmektedir. ”

Katma Değerli Hizmetler
IT çözümleri dağıtım şirketi Ingram Micro, dünya çapındaki işletmelere global teknoloji ve tedarik zinciri hizmetleri sunmaktadır. Teknoloji çözümleri, mobilite, bulut ve tedarik zinciri çözümlerinde derin uzmanlık, kanal iş ortaklarının hizmet verdikleri pazarlarda verimli ve başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

“Hostway, Ingram Micro’nun değerli ve uzun vadeli bir ortağıydı ve bu işlem müşterilerimizin iş gereksinimlerini ve kendi iş alanlarımızın karlı büyümesini destekleme konusundaki ortak taahhüdümüzü daha da ileri götürüyor,” diyor Nimesh Dave, Global Genel Müdür Yardımcısı Ingram Micro‘da Bulut Bilişim. “CloudBlue Otomasyon platformumuz, bulut tabanlı çözümlere yönelik hızla büyüyen talebi destekleyen mükemmel bir ağ geçididir; bu, Hostway gibi önde gelen servis sağlayıcıların, doğrudan müşterileri ve ortakları için çok çeşitli katma değerli hizmetleri hızlı bir şekilde dağıtma ve ölçeklendirmesini mümkün kılar. Hostway’in mükemmel hizmet sunma konusundaki kanıtlanmış performansı, hem MyHosting.com müşteri tabanı hem de Hostway ekibine katılan yetenekli çalışanlar için olağanüstü bir deneyim sunuyor. ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir