Natro.Com Reklamı Televizyonlarda Yayınlandı.

Natro.Com Reklamı Televizyonlarda Yayınlandı.

Türkiye – İstanbul merkezli Natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi servisler ile web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Daha önce paylaştığımız infografiğe göre Natro.com 171.000 üzerinde web sitesi barındırıyor ve 500.000’den fazla alan adını yönetiyor ve böylece Türkiye web hosting sektöründeki %29 ‘luk oranı ile gücünü gösteriyor.

Natro.Com’un hazırladığı ve televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayan reklam web hosting sektörümüz için önemli bir gelişmeye işaret ediyor. Böylece daha çok kişi sektörümüz hakkında bilgi sahibi oluyor , rekabet kızışıyor , firmalar daha iyi ürün ve servisler geliştiriyor ve sonuç olarak biz kullanıcılar olarak daha iyi bir servis ve hizmet deneyimi elde edebiliyoruz.

Son dönemde global web hosting firmalarının reklamını zaten televizyonlarda görmeye alışmıştık ancak yerli bir web hosting firmasının reklamını televizyonlarımızda görmek tüm sektör adına sevindirici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Reklamda kısaca bahsedilen konu ise web sitesi sahibi olmamızın gerekliliği ve buna ne kadar kolay sahip olabileceğimiz. Gayet başarılı bir reklam çalışması olmuş gözüküyor.

İşte televizyonlarda yayınlanan Natro.Com reklamı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir