Natro Yeni Ürünü Olan Posta Arşivi’ni Duyurdu.

Natro Yeni Ürünü Olan Posta Arşivi’ni Duyurdu.

Natro Yeni Ürünü Olan Posta Arşivi’ni Duyurdu.

Natro , Posta Arşivi ürünü ile kişi ya da firmaların e-postalarının otomatik olarak yedeklenip arşivlenmesi sağlıyor, üstelik sadece yazışmalar değil ekli dosyalarınız da bu platformda saklanabilmekte. Eğer amacınız saklamak değilde mail trafiğinizi incelemek ise ya da çalışanlarınız hangi mail adresleri ile ne yazışıyor görmek istiyor iseniz bu ürün tam Size göre. Üstelik “eski çalışanım işten ayrılırken tüm mailleri silmiş” gibi sorunlarında üstesinden geliyor. Bu servis, 15 gün içinde memnun kalmazsanız %100 Geri iade garantisi ile 4,99$ dan satışa sunulmuş gözüküyor.  Bu fiyat ile 50 Gb lık bir depolama alanına sahip oluyorsunuz ki bu da orta ölçekli bir firmanın yaklaşık 6 yıllık tüm maillerini tek bir hesapta barındırabileceğiniz anlamına gelmekte.

Natro, Genel olarak ürünün özelliklerini aşağıdaki gibi duyurdu.

Tek Noktadan Tüm Trafiği Kontrol Etme

Alan adınıza bağlı tüm e-posta hesaplarına gelen ve giden iletileri anlık olarak güvenli bir biçimde yedekleyebilir ve dilediğiniz zaman tek bir noktadan tüm iletileri görüntüleyebilirsiniz.

Kaynağında Arşivleme

Tüm iletiler sunucular tarafından arşivlenir. Kullanıcılarınızın bilgisayarlarına herhangi bir program kurmaya ya da hesaplarında bir ayar yapmaya gerek kalmaz. Arşivleme, hesabınız açıldıktan hemen sonra başlar.

Kurumsal Hafıza

E-posta hesabının kapatılmasına ya da iletilerin silinmesine rağmen e-postalar arşivde saklanmaya devam eder. Üzerinden yıllar geçse, personeliniz ayrılmış olsa bile istediğiniz iletiye ulaşabilirsiniz.

Güvenli Saklama

Arşivdeki tüm iletiler ayrı ayrı AES-128 formatında şifrelenerek saklanır ve ancak sizin hesabınıza tanımlanan anahtarlarla görüntülenir. Bu işlem arşiv güvenliğinizi en üst düzeye taşır.

Verimli Arşivleme

Şirket içi yazışmalarınız ya da şirketinizden birden çok kişiye gönderilen aynı ileti tek bir ileti olarak arşivlenir. Her kullanıcı hesabının ayrı ayrı arşivlenmesine göre %70 e varan disk alanı kazancı sağlanır.

Kullanıcı Tanımlama, Yetkilendirme

İstediğiniz kadar alt kullanıcı oluşturabilir, bu kullanıcılara dilediğiniz e-posta adresleri için istediğiniz yetkileri verebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapacağı tüm işlemleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Basit Arşivleme Kuralları

Arşivlenmesini istemediğiniz e-postalar için kolayca, kişisel kurallar oluşturabilir, bu sayede depolama / arşiv alanınızı optimal biçimde kullanabilirsiniz. Arşiv kurallarınızı dilediğiniz zaman yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

Tek Ekranda Sınırsız Sorgulama

Yaptığınız bir aramayı kaybetmeden alt aramalarını yapabileceğiniz benzersiz arayüz ile yüz binlerce e-posta arasında en detaylı aramaları saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz

Basit ve Kullanışlı Fonksiyonlar

Arşiv üzerinde yaptığınız aramaları kaydetme, arşivdeki iletileri işaretleme, bilgisayarınıza indirme, yazdırma ya da e-posta eki olarak gönderme fonksiyonlarını kullanabilir basit arşiv kuralları oluşturabilirsiniz.

Posta Arşivinin ara yüzünden görüntüler ise aşağıdaki gibi duyuruldu.

posta arşivi - hostrazzi
posta arşivi – hostrazzi
posta arşivi - hostrazzi
posta arşivi – hostrazzi

posta arşivi - hostrazzi
posta arşivi – hostrazzi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir