Natro’dan Yeni Bir WordPress Hosting Servisi – Jetpress

Natro’dan Yeni Bir Wordpress Hosting Servisi – Jetpress

natro wordpress hosting jetpress

natro wordpress hosting jetpress

Natro’dan Yeni Bir WordPress Hosting Servisi – Jetpress

Natro, yeni bir wordpress hosting ürünü geliştirdi ve adını Jetpress olarak duyurdu. Global firmalar aslında çok daha önceleri wordpress hosting ürünleri duyurmuş , wordpress desteği veren en büyük firmaları satın alarak bünyelerine katmış ve wordpress konusunda ellerini güçlendirmişti. http://www.hostrazzi.com/hosting/godaddy-managewpyi-satin-aldi/ , ancak Natro yine ülkemizde ilklerden olmayı başardı.

Natro, tamamen bünyesinde geliştirdiği Jetpress ile kullanıcılarına en iyi wordpress deneyimi sunmayı vadediyor. Özelliklerini inceleyecek olursak, wordpress hosting sunucularında çok daha yüksek kaynaklar , tamamen SSD  diskler , wordress için optimize edilmiş web sunucuları ve özel olarak geliştirilmiş bir cache sistemi kullandığını belirtmiş.

Bunun yanında periyodik yedekleme , türkçe kontrol paneli, Düzenli kontrol bildirimleri gibi özellikleri ile göz dolduruyor. Üstelik kullanıcıların hiç bir teknik bilgi sahibi olmasına gerek olmayacak şekilde kullanıcı dostu olduğu belirtiliyor.

Ürünü denemek ya da satın almak için natro wordpress hosting sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aylık fiyatı 2 dolardan başlamakta ve üründen memnun kalmazsanız sebep belirtmeden 15 gün içinde iade edebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir