SolarWinds, Spam Çözümleri Sunan SpamExperts’i Satın Aldı

SolarWinds, Spam Çözümleri Sunan SpamExperts’i Satın Aldı

SolarWinds Spam Çözümleri Sunan SpamExperts’i Satın Aldı

solarwinds-spamexperts-hostrazzi
solarwinds-spamexperts-hostrazzi

SolarWinds MSP, Salı günü Amsterdam merkezli posta güvenlik çözümleri sağlayıcısı SpamExperts‘ı satın aldığını duyurdu, ancak anlaşma şartları henüz tam olarak açıklanmadı.

SolarWinds® MSP, kapsamlı, ölçeklenebilir BT hizmet yönetimi çözümlerinin önde gelen global sağlayıcısıdır. Ülkemizde monitoring ürünleri ile daha çok bilinmektedir. SolarWinds MSP, dünya çapında 20.000’in üzerinde IT servis sağlayıcıya, başarılarını arttıran teknolojilerle güç vermektedir

2005 yılında kurulan SpamExperts ise webhosterlar, MSP’ler, ISS’ler ve telcos’lar da dahil olmak üzere IT servis sağlayıcıları için SaaS tabanlı posta koruması ve posta arşivleme hizmetleri sunmaktadır. SpamExperts’in Amsterdam ve Romanya’da ofisleri ve 80’den fazla ülkede müşterileri bulunmakta ve 16’dan fazla dili desteklemektedir. SolarWinds MSP, yaptığı açıklamada, SpamExperts’in SolarWinds MSP Mail ürününün kapsamını arttıracağını ve önümüzdeki 30 gün içinde daha fazla ayrıntı vereceğine dair bir söz verdi.

Web Hosting Talk forumuna ve ortaklara gönderilen bir e-postada SpamExperts, bu satın alımın hemen bir değişiklik getirmeyeceğini yalnızca daha fazla fırsat getireceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir