Web Hosting Firmalarında Muhteşem Cuma İndirimleri

Web Hosting Firmalarında Muhteşem Cuma İndirimleri – Hosting Almanın Tam Zamanı

Web hosting firmaları ticaret sektöründeki alışveriş çılgınlığı akımın dışında kalmayarak Dünya’da Black Friday olarak tabir edilen ancak bizde muhteşem cuma , süper cuma, büyük cuma, efsane cuma gibi şekillerde isimlendirilen kampanyalar ile akıma katılmış gözüküyor. Tabii ki biz de kullanıcılarının ve okuyucularımızın faydasına olan her fırsatı Hostrazzi’de yayınlamaya çalışıyoruz.

Hosting firmalarının indirim oranları gerçekten tatmin edici ve bazı firmalar indirim haricinde ücretsiz domain’de veriyor. Bu firmalardan bazılarını Sizler için listeledik.

Natro Muhteşem Cuma

Sektörün bilinen firmalarından Natro Muhteşem Cuma kampanyasını 28 Kasım – 2 Aralık 2019 tarihleri arasında yapmakta. Firma yeni hosting alımlarında geçerli %80 indirim oranı sunuyor , bu da bir ürünü 5 te 1’i fiyatına almak demek. Natro’da mevcut hosting paketiniz var ise yenilemede de %70 oranında bir indirim kazanmaktasınız , üstelik otomatik yenileme talimatınız olsa bile geçerli olmaktaymış, ayrıca firmanın yurtdışı lokasyon seçeneğini de aktif ettiği gözümüzden kaçmadı.

Vargonen Muhteşem Cuma

İzmir lokasyonunda bulunan Vargonen Süper Cuma isimli kampanyasında %35 indirim sunmakta. Vargonen kampanyası 25 Kasım – 29 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli gözüküyor.

hosting.com.tr Muhteşem Cuma

Hosting.com.tr ise kampanyasını büyük Cuma olarak duyurdu ve indirimleri yakalamak için 26 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında alışveriş yapmalısınız. Firmada %30 oranında bir indirim söz konusu ve önemli bir detay daha bulunmakta. Paylaşımlı Web Hosting hizmeti alımınızın yanında .me , .shop ve .email uzantılı alan adını ücretsiz olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Niobeweb Muhteşem Cuma

Niobe Hosting kampanyasına Efsane Cuma ismini vermiş gözüküyor , Bu kampanya ile Niobeweb üzerinden %30 indirimli webhosting hizmeti alabiliyorsunuz. Ayrıca .com uzantılı alan adını ise 4.99 dolara kayıt edebiliyorsunuz.

Farklı hosting firmalarında’da özel indirimler mevcut ancak bu trend ile duyurmadığı için bu başlıklı yazımızda yer almamaktadır. Sizin bildiğiniz farklı firmalar var ise yorumlarınız ile okuyucularımıza bilgi verebilirsiniz.

Eğer web hosting ihtiyacınız var ise bu indirimleri kesinlikle kaçırmamanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir