Radore’den “Arkadaşları Ayırmayın” Kampanyası

Radore’den “Arkadaşları Ayırmayın” Kampanyası

Purus ligula. Morbi sed diam eget dolor posuere convallis vel vel nisl. Nulla sagittis efficitur ex, at sodales massa pulvinar a. Nunc quis lacinia eros. Fusce ac ipsum gravida, tristique sed felis augue dictum nec consectetuer quis. Elementum eu arcu nunc ornare nam. Vitae libero mauris suspendisse vitae.

arkadasini-getir-hostrazzi

Sunucu barındırma alanında öne çıkan firma , mevcutta ya da yeni sunucu müşterilerinin arkadaşlarını getirmeleri durumunda indirim yakalayacağı bir kampanya ile karşımıza çıktı ve hoş bir sloganları var. “Arkadaşınıza Ayırdık, Sizi Biraz Kayırdık!”

Kampanya kuralları aşağıdaki gibi hazırlanmış.

  • Bu kampanyadan yalnızca Radore’den aldığı hizmete “Sunucu Barındırma” hizmeti dahil olan Radore müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya indiriminizi arkadaşınızın alacağı aylık “Sunucu Barındırma” hizmet tutarı belirler.
  • İndirim yalnızca aldığınız “Sunucu Barındırma” hizmetine uygulanır.
  • İndiriminiz, bir aylık hizmet bedelinize özel, arkadaşınızın Radore’den 3 ay hizmet almasını takiben uygulanır.
  • Siz de Radore’nin yeni müşterisi olacaksanız arkadaşınızı getirebilir, indirimden yararlanabilirsiniz.
  • İndirim arkadaşınızın 12 aylık sözleşme yapması durumunda geçerlidir.* Radore’de hali hazırda alınan hizmet bedeli veya yeni alınacak olan hizmet bedeli, güncel hizmet fiyat listesi üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya ile ilgili detayları buradan takip edebilirsiniz.

Radore Hakkında : Radore, MetroCity AVM’de bulunan ve 1.035 m²’si beyaz alan olmak üzere toplamda 2.500 m² büyüklüğündeki 10.000 sunucu kapasiteli üçüncü nesil veri merkeziyle 2.500’e yakın kişi ve kuruma veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0